TvbTech 3199F-C14 inspeksjonskamera for avløp og rør med Ø14mm hode
Inspeksjonskamera for avløp og rør med Ø14 mm kamerahode, valg av kabellengder 20/30/40 m og egnet for rør fra 20-80 mm diameter.
Foreta produktvalg for å se pris og bestille:
Lagerstatus: På lagerPå lager Varenummer: 114631 Kategori:
Beskrivelse
TvbTech 3199F-C14 er et kompakt og brukervennlig inspeksjonskamera utviklet for kontroll av rør, avløp og trange installasjoner. Med et slankt kamerahode på kun Ø14 mm er systemet spesielt godt egnet for inspeksjon av små rør og vanskelig tilgjengelige områder. Det kan også føres gjennom rør ned til ca. 40 mm diameter samt passere 90° bend.
Den fleksible glassfiberkabelen (Ø4,8 mm) er tilgjengelig i lengder på 20, 30 eller 40 meter, og er montert på en roterbar kabeltrommel for enkel håndtering. Systemet leveres med meter-teller for nøyaktig posisjonering under inspeksjon.
For økt sporbarhet kan kameraet leveres med integrert 512 Hz sonde (valgfritt), som gjør det mulig å lokalisere kamerahodet fra overflaten ved hjelp av kabelsøker TPL200.
Tilleggsinformasjon
Vekt I/A
Produsent
Tilbehør
Brosjyre
Tvbtech 3199F-14mm inspeksjonskamera
Video
Manual
TvbTech 3199F manual